gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

KARABÜK ŞUBEMİZ M.ALİ ŞAHİN’E İNTİBAK BEKLENTİMİZİ ANLATTI…

Karabük Şube Başkanımız Celal Bulut ve beraberinde Şube İdari Sekreteri Celal Karakuş ile birlikte; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TBMM Eski Başkanı ve 26. Dönem Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

KARABÜK ŞUBEMİZ M.ALİ ŞAHİN’E İNTİBAK BEKLENTİMİZİ ANLATTI…

Karabük Şube Başkanımız Celal Bulut ve beraberinde Şube İdari Sekreteri Celal Karakuş ile birlikte; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TBMM Eski Başkanı ve 26. Dönem Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında başta intibak olmak üzere emeklilerin çözüm bekleyen sorunlarını dile getiren Celal Bulut; “Anayasa Mahkemesi intibak konusunda çözüm yeri olarak parlamentomuzu gösterdi. Bizlerde bu sorunu getirilecek bir yasal düzenleme ile TBMM çatısı altında çözüleceğine inanıyoruz. Mağduriyetlerin giderilmesi için bu konuya gereken hassasiyeti göstereceğimizden de şüphemiz yok” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Mehmet Ali Şahin, emeklilerin sorunlarının çözümü noktasında bugüne kadar göstermiş olduğu çabalara dikkat çekerek; “Her zaman olduğu gibi emeklilerimizin yanındayız. Çözümün parlamentoda gerçekleştirilebilmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019