gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

İYİ PARTİ HEYETİ ERGÜN'Ü ZİYARET ETTİ...

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve STK İlişkileri Başkanı Burak Akburak ve beraberinde Yardımcıları; Cem Karakeçeli, Mecit Hazır, Mehmet Aslan'dan oluşan heyet, TÜED Genel Başkanımız Kazım Ergün'ü makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve STK İlişkileri Başkanı Burak Akburak ve beraberinde Yardımcıları; Cem Karakeçeli, Mecit Hazır, Mehmet Aslan'dan oluşan heyet, TÜED Genel Başkanımız Kazım Ergün'ü makamında ziyaret etti. Emeklilerin yaşamakta olduğu derin sıkıntıların konuşulduğu görüşmede konuşan Akburak; "Emeklilerin geçim sıkıntısını biliyoruz. En sorunlu kesimlerin başında işsizler, ardından da emeklilerimiz geliyor. Emeklinin alım gücü yükseltilmeli, İntibak yasası bir an evvel çıkarılmalı" dedi.

Genel Başkanımız Kazım Ergün de yaptığı konuşmada, İYİ Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "İntibak sorunumuzun çözümü için parlamentomuzun harekete geçmesi gerekiyor. Biz bütün siyasi partilerimizden bu konuda gereken hassasiyeti göstermelerini ve yasayı bir an önce parlamento gündemine getirmelerini bekliyoruz" dedi.

Ziyarette, Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreterimiz Arif Yıldız ve Genel Başkan Danışmanımız Mehmet Emin Tangören ile Çankaya Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Akgül de hazır bulundular.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019