gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

ERGÜN'E VEFA ÖDÜLÜ...

Ankara’nın başarılı, fedakar yaşam ustalarına

ASTOP'tan VEFA ödülü...

Ankara’nın başarılı, fedakar yaşam ustalarına

ASTOP'tan VEFA ödülü...

Başkent Ankara’nın güçlü ve öncü 24 sivil toplum kuruluşunu çatısı altında buluşturan Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP), ödül ve berat takdimini sürdürüyor. Son olarak, Ankara’nın başarılı insanlarından Kazım Ergün, Sefer Ulusoy ve Ahmet Çavuşoğlu’na özverili hizmetlerinden ve katkılarından dolayı “ASTOP Vefa Beratı” takdim edildi.

Berat takdim heyeti…

ASTOP Kurucu ve Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak Öncülüğünde, 2021 yılı ASTOP Dönem Sözcüsü ve ASİAD Başkanı Eda Ersoy Tombakoğlu, Orteks Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜSİAV Başkan Yardımcısı Mehmet Doğanlar, ASTOP Koordinatör Üye Altan Palabıyıkoğlu, TÜSİAV Yönetim Kurulu Üyeleri Emel Uslu Atik, Füsun Şener, Celalettin Solmaz, ASTOP Vefa Beratını Ankara’nın başarılı iş dünyası temsilcilerinden Kazım Ergün, Sefer Ulusoy ve Ahmet Çavuşoğlu’na özverili hizmetlerinden ve katkılarından dolayı takdim etti.

Virüs önlemleri koşullarında düzenlenen etkinlik Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Teşekkür ettiler…

Kazım Ergün, Sefer Ulusoy ve Ahmet Çavuşoğlu, Berat takdimi sonrası Veli Sarıtoprak ve tüm ASTOP Başkanlarına teşekkür etti.

Berat takdim gerekçesi...

ASTOP tarafından açıklanan ‘ödül’ ve ‘berat’ takdim gerekçesinde, “Platformu oluşturan tüm gönüllü kuruluşlar ve başkanları tarafından imza altına alınan mutabakat metni esaslarına göre platformun ana amaçlarından biri ülkemize, devletimize ve milletimize hizmet etmiş 70 yaş üzeri yaş büyüklerimizi ‘Vefa Beratı’ ile takdir ve çalışmalarını sürdürmeleri için teşvik etmektir” denildi.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019