gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

Emekli Promosyonlarında Rekor Kırıldı...

Emekli Promosyonlarına TEB ve TÜED’in Protokolü Damga Vurdu.

EMEKLİLERE 8 BİN LİRA PROMOSYON...

Bankaların promosyon yarışı emeklilere yarıyor...

Türkiye Emekliler Derneği ve Türk Ekonomi Bankası arasında imzalanan protokolle emekli promosyonları 8 Bin Liraya yükseltildi...

Bankaların promosyon yarışı emeklilere yarıyor...

Emekli Promosyonlarına TEB ve TÜED’in Protokolü Damga Vurdu.

EMEKLİLERE 8 BİN LİRA PROMOSYON

Bankaların promosyon yarışı emeklilere yarıyor.

Türkiye Emekliler Derneği ve Türk Ekonomi Bankası arasında imzalanan protokolle emekli promosyonları 8 Bin Liraya yükseltildi.

Bankaların promosyon yarışı emeklilere yarıyor.

Türkiye Emekliler Derneği ve Türk Ekonomi Bankası arasında imzalanan protokolle emekli promosyonları 8 Bin Liraya yükseltildi.

Geçtiğimiz ay bazı bankaların 7 Bin 500 Lirada sabitlediği emekli maaş promosyonları Türkiye emekliler Derneği (TÜED) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında imzalanan protokolle 8 Bin Liraya yükselmiş oldu. Bu sayede Anadolu Üniversitesi çalışanlarına verdiği 41.500 Liralık promosyon rekorunu elinde bulunduran TEB, Emeklilere de en yüksek promosyonu veren banka oldu.

Türkiye Emekliler Derneği Adına açıklama yapan TÜED Genel Başkanı Kazım ERGÜN; Emeklilere en yüksek promosyonu vermek için bugün TEB Bankası ile protokol imzalamış olsak da TEB ve diğer bankalarla pazarlığımız sürecektir. Umudediyorum ki en kısa zamanda emekli promosyonları 10 Bin Liranın üzerine çıkacaktır” dedi.

ERGÜN: EMEKLİLERİN ONURUNUN KIRILMASINA MÜSAADE ETMEYİZ.

Açıklamada devlet bankalarına da seslenen ERGÜN; “Devlet bankalarının emekliye verdiği promosyonun günlük tutarı 68 Kuruşa gelmektedir. Bu rakam dilenciye bile verilmez. Bizler dilenciye bile 1 Lira verirken onun onurunun kırılabileceğini düşünen insanlarız. Emekliler vatanına, milletine, devletine, bayrağına, dinine bağlı, eli nasırlı, ağzı dualı, yüzü nurlu, platin saçlı, hanım efendilerdir, beyefendilerdir. Emekliler bu ülkenin annesidir, babasıdır. Emeklileri üzmeyin.  Kimse emekliyi dilenci yerine koymasın. Kimsenin emeklilerin onurunu kırmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

PEHLİVAN: EMEKLİLERİMİZİ ŞUBELERİMİZDE AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYACAĞIZ.

TEB adına açıklama yapan TEB Çayyolu Şubesi Yıldız Portföy Yöneticisi Berrak PEHLİVAN; “TÜED ile işbirliği yaparak emeklilere en yüksek promosyonu veren banka olmaktan dolayı gurur duymaktayız. TEB olarak emeklilerimize hizmet etmekten ve onları şubelerimizde ağırlamaktan onur duyarız.

TEB olarak emeklilerimize en yüksek promosyon veren banka olmanın yanısıra emeklilerin internet, telefon veya mobil uygulamadan yapacakları havale, EFT/FAST işlemlerinden ve varsa kredi kartlarından yıllık ücret alınmayacağını ayrıca, TEB şubelerinde emeklilerin öncelikli hizmet alarak nakit ihtiyaçlarında avantajlı oranlarda ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini ifade etti. Berrak PEHLİVAN ayrıca; birikimlerini değerlendirmek isteyen emeklilerin de avantajlı faiz oranlarıyla TEB’de mevduatlarını değerlendirebileceğini ifade ederek emeklilerimize TEB ATMlerinden ve TEB’in anlaşmalı olduğu diğer banka ATMlerinden ücretsiz yüksek çekim limitli nakit çekim avantajı da sunduklarını ifade etti.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019