gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

Bİ NOT EĞİTİM KURUMLARI ANKARA ŞUBESİ İLE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK

2022-2023 Eğitim döneminde uygulanacak olan protokole göre taksitli ödemelerde üyelerimizin eğitim görecek çocuklarına ve torunlarına % 30 indirim uygulanacak.

Ayrıca peşin ödemelerde % 5 daha indirim uygulanacak. Eğitim öğretim döneminde öğrencilere verilecek olan kitap, test, sınavlar ve tablette ücrete dahil olacak. Bunun yanı sıra; deftersiz kalemsiz yapay zeka destekli eğitim yazılımı da öğrencilere ücretsiz verilecek. Kurumda yapılacak; etüt, ek ders gibi hizmetlerden de ayrıca ücret alınmayacak. Sözleşmeden yararlanabilmek için TÜED üyelik kimlik kartı fotokopisi veya Şube Başkanlıklarından onaylı belge istenecek.

Üyelerimizin çocuklarının ve torunlarının bu özel eğitim imkanından yararlanması için Genel Başkanımız Kazım ERGÜN ve BİNOT Eğitim Kurumları adına Kurucu Temsilcisi Tuğba BAYTUR tarafından imzalanan protokol 28 Nisan 2022 tarihinde başlayıp, 1 Ocak 2023 tarihinde son bulacak.

İmzalanan protokole ilişkin bir değerlendirme yapan TÜED Genel Başkanımız Kazım Ergün; “Derneğimizin eğitime verdiği önem doğrultusunda üyelerimizin çocuklarının ve torunlarının değerli eğitim kurumlarından en uygun fiyatlar ve olanaklarla faydalanabilmesi için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Bu kapsamda yine seçkin eğitim kurumlarından biri olan BİNOT Eğitim Kurumlarıyla eğitim protokolü imzalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurucusu sayın Adnan Şahin’e ve Kurucu Temsilcisi sayın Tuğba Baytur’a teşekkür ederiz. Üyelerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019